NIE DZWONIĘ – ZAWSZE NAGRYWAM WIADOMOŚCI GŁOSOWE
Dlaczego? Już wyjaśniam.
W rozmowie na żywo większość ważnych informacji „ulatuje” w przestrzeń.
Natomiast nagrania, które ode mnie otrzymujesz – zostają z Tobą i z kilkuletniego doświadczenia wiem, jak często klienci do nich wracają. Dodatkowo głos, jako nośnik energii – działa terapeutycznie.
Już zaraz po zakończonej sesji – można odsłuchać sobie wszystko raz jeszcze.
Za każdym razem wpadają do głowy nowe wnioski, myśli czy pomysły, dlatego tak cenię tę formę pracy.

Przewijanie do góry